کمیک

مرگ جوکر در اولین کمیک بتمن بسیار مضحک است

شخصیت‌های دنیای کمیک تاریخچه‌ی دراز مدتی در مردن و بازگشت به زندگی دارند، ولی شاید این خبر شما را شوکه کند، چراکه جوکر، معروف‌ترین دشمنی که بتمن در حدود یک قرن گذشته داشته است، در اولین کتاب شوالیه‌ی شنل پوش، یعنی شماره یک کمیک «Batman»، می‌میرد. جالب‌تر اینکه مرگ جوکر در اولین کمیک بتمن بسیار مضحک است.

برچسب‌ها

تیم خلاق کمیک Catwoman در ماه سپتامبر تغییر می‌کند

کمیک اصلی «Catwoman» از سری مجموعه‌های «DC Comics» در ماه سپتامبر امسال تیم خلاق جدیدی دریافت خواهد کرد. رم وی (Ram V) به عنوان نویسنده و فرناندو بلانکو (Fernando Blanco) به عنوان طراح از شماره 25 این سری، آن را ادامه خواهند داد.

این دو هنرمند در گذشته نیز برای دزد گربه‌ای ما یعنی سلینا کایل (Selina Kyle) داستان خلق کرده‌اند. وی به عنوان یک نویسنده‌ی مهمان در شماره‌ی 14 و 15 سری «Catwoman» حضور داشت و بلانکو نیز به عنوان هنرمند دوم در کنار جوئل جونز (Joelle Jones) در زمانی که وی نویسندگی و طراحی کتاب را بر عهده داشت، فعالیت می‌کرد.

ددپول در دنیای Ultimate Marvel چگونه بود؟

ددپول در طی سال‌ها تغییرات زیادی کرده است، ولی در سری «Ultimate Spider-Man»، این شخصیت تبدیل به کاراکتری کاملا متفاوت شده است. در جهان «Ultimate Marvel» شاهد خلاقیت خیلی خوبی در بروزرسانی کاراکترهای کلاسیک بودیم. در این سری، تونی استارک بخاطر یک زخم در سینه تبدیل به آیرون من نشد، بلکه بخاطر تحولاتی در وجدان خود پس از گرفتن سرطان مغز آیرون من را خلق کرد. هالک دیگر حاصل یک آزمایش رادیواکتیو اشتباه نبود، بلکه حاصل یک آزمایش برای ساخت یک ابر-سرباز بود که از قبلی هم اشتباه‌تر بود.

سه جوکر در کمیک «بتمن: سه جوکر» چه کسانی هستند؟

کتاب «بتمن: سه جوکر» (Batman: Three Jokers) که نوشته‌ی جف جانز (Geoff Johns) و جیسن فابوک (Jason Fabok) است، تا 25 ماه آگوست 2020 تاخیر خورده است و طرفداران در به در دنبال پاسخ این سوال هستند که این سه جوکر چه کسانی می‌توانند باشند و چگونه به جهان DC متصل می‌شوند. ممکن است اصلا «سه جوکر» فقط یک اصطلاح باشد، ولی شاید هم واقعا بیش از یک دلقک جنایتکار در دنیا وجود داشته باشد.

در این مطلب می‌خواهیم یک سری نظریه در مورد این که این سه جوکر چه کسانی می‌توانند باشند را بررسی کنیم.

کمیک بخون، امتیاز بگیر، پروفایلتو بساز!

نسخه 4.2.0 اپلیکیشن کمیک سیتی آماده شده و با خودش امکانات خیلیییییی جدیدی آورده! از این به بعد کمیک بخون، امتیاز بگیر. توی این نسخه ما برای اولین بار بین اپلیکیشن‌های کمیک فارسی سیستم امتیازگیری و سطح بندی رو آوردیم! توی این نسخه شما با هر فعالیتی که بکنین امتیاز می‌گیرین و بر اساسش می‌تونین پروفایل خودتونو بسازین و با دوستاتون و بقیه کاربرای کمیک سیتی به اشتراک بذارین! امتیازها بر اساس لیست زیر به ازای هر فعالیت توی کمیک سیتی به کاربرا داده می‌شن: