اخبار کمیک

تیم خلاق کمیک Catwoman در ماه سپتامبر تغییر می‌کند

کمیک اصلی «Catwoman» از سری مجموعه‌های «DC Comics» در ماه سپتامبر امسال تیم خلاق جدیدی دریافت خواهد کرد. رم وی (Ram V) به عنوان نویسنده و فرناندو بلانکو (Fernando Blanco) به عنوان طراح از شماره 25 این سری، آن را ادامه خواهند داد.

این دو هنرمند در گذشته نیز برای دزد گربه‌ای ما یعنی سلینا کایل (Selina Kyle) داستان خلق کرده‌اند. وی به عنوان یک نویسنده‌ی مهمان در شماره‌ی 14 و 15 سری «Catwoman» حضور داشت و بلانکو نیز به عنوان هنرمند دوم در کنار جوئل جونز (Joelle Jones) در زمانی که وی نویسندگی و طراحی کتاب را بر عهده داشت، فعالیت می‌کرد.

ددپول در دنیای Ultimate Marvel چگونه بود؟

ددپول در طی سال‌ها تغییرات زیادی کرده است، ولی در سری «Ultimate Spider-Man»، این شخصیت تبدیل به کاراکتری کاملا متفاوت شده است. در جهان «Ultimate Marvel» شاهد خلاقیت خیلی خوبی در بروزرسانی کاراکترهای کلاسیک بودیم. در این سری، تونی استارک بخاطر یک زخم در سینه تبدیل به آیرون من نشد، بلکه بخاطر تحولاتی در وجدان خود پس از گرفتن سرطان مغز آیرون من را خلق کرد. هالک دیگر حاصل یک آزمایش رادیواکتیو اشتباه نبود، بلکه حاصل یک آزمایش برای ساخت یک ابر-سرباز بود که از قبلی هم اشتباه‌تر بود.

سه جوکر در کمیک «بتمن: سه جوکر» چه کسانی هستند؟

کتاب «بتمن: سه جوکر» (Batman: Three Jokers) که نوشته‌ی جف جانز (Geoff Johns) و جیسن فابوک (Jason Fabok) است، تا 25 ماه آگوست 2020 تاخیر خورده است و طرفداران در به در دنبال پاسخ این سوال هستند که این سه جوکر چه کسانی می‌توانند باشند و چگونه به جهان DC متصل می‌شوند. ممکن است اصلا «سه جوکر» فقط یک اصطلاح باشد، ولی شاید هم واقعا بیش از یک دلقک جنایتکار در دنیا وجود داشته باشد.

در این مطلب می‌خواهیم یک سری نظریه در مورد این که این سه جوکر چه کسانی می‌توانند باشند را بررسی کنیم.