سوالات متداول

کمیک سیتی چیست؟

کمیک سیتی یک پلتفرم برای انتشار کتاب‌های کمیک به صورت فارسی است. این کتب از ناشرین مختلف از جمله مارول (Marvel)، دی سی (DC)، ایمیج (Image)، آی دی دابلیو (IDW) و … به صورت اختصاصی توسط تیم کمیک سیتی ترجمه و ویراست شده و به صورت هفتگی بر در داخل پلتفرم قرار می‌گیرد.

چطوری می‌تونم کمیک‌ها رو دانلود کنم؟

برای مطالعه کمیک‌های کمیک سیتی، نیاز به استفاده از اپلیکیشن کمیک سیتی دارید. در حال حاضر تنها اپلیکیشن برای اندروید در دسترس است، ولی در ربع اول سال 1399، اپلیکیشن ویندوز کمیک سیتی نیز عرضه خواهد شد تا کاربرانی که تمایل به مطالعه کمیک‌ها در رایانه یا لپ‌تاپ خود دارند بتوانند از این اپلیکیشن استفاده کنند.

آیا برای مطالعه کمیک‌ها باید هزینه پرداخت کنم؟

کمیک‌ها در کمیک سیتی به دو دسته‌ی رایگان و اشتراکی تبدیل می‌شوند. کمیک‌های رایگان برای هر کسی با یک حساب کاربری در کمیک سیتی در دسترس است (از طریق اپلیکیشن)، و برای مطالعه کمیک‌های اشتراکی باید اقدام به خرید اشتراک کمیک سیتی کنید. برای خرید اشتراک از پروفایل کاربری خود اقدام نمایید.

آیا بعد از خرید اشتراک می‌تونم کمیک‌ها رو نگه دارم؟

خیر، کمیک‌ها تنها تا زمانی که شما در کمیک سیتی اشتراک فعال داشته باشید برایتان در دسترس خواهند بود و پس از آن امکان مطالعه‌ی آن‌ها وجود نخواهد داشت.

چطوری می‌تونم اشتراک هدیه دریافت کنم؟

هر کاربر در زمان ثبت نام امکان وارد کردن نام کاربری (شماره تماس) یک معرف را دارد. در صورتی که شخصی با کد معرف شما ثبت نام کرده و سپس اشتراک خریداری کند، شما 10% از آن اشتراک را به عنوان هدیه دریافت خواهید کرد. برای مثال اگر دوستتان که با کد معرف شما ثبت نام کرده است، یک اشتراک 30 روزه خریداری کند، شما 3 روز اشتراک رایگان دریافت می‌کنید.

اپلیکیشن کمیک سیتی روی چه سیستم‌عامل‌هایی قابل اجراست؟

اپلیکیشن کمیک سیتی در حال حاضر تنها در سیستم عامل اندروید قابل استفاده است.

سوال من تو این لیست نیست.

شما میتوانید با آی دی پشتیبانی ما در تلگرام تماس بگیرید و سوالتون رو بپرسید.