دی سی

مرگ جوکر در اولین کمیک بتمن بسیار مضحک است

شخصیت‌های دنیای کمیک تاریخچه‌ی دراز مدتی در مردن و بازگشت به زندگی دارند، ولی شاید این خبر شما را شوکه کند، چراکه جوکر، معروف‌ترین دشمنی که بتمن در حدود یک قرن گذشته داشته است، در اولین کتاب شوالیه‌ی شنل پوش، یعنی شماره یک کمیک «Batman»، می‌میرد. جالب‌تر اینکه مرگ جوکر در اولین کمیک بتمن بسیار مضحک است.

برچسب‌ها

تیم خلاق کمیک Catwoman در ماه سپتامبر تغییر می‌کند

کمیک اصلی «Catwoman» از سری مجموعه‌های «DC Comics» در ماه سپتامبر امسال تیم خلاق جدیدی دریافت خواهد کرد. رم وی (Ram V) به عنوان نویسنده و فرناندو بلانکو (Fernando Blanco) به عنوان طراح از شماره 25 این سری، آن را ادامه خواهند داد.

این دو هنرمند در گذشته نیز برای دزد گربه‌ای ما یعنی سلینا کایل (Selina Kyle) داستان خلق کرده‌اند. وی به عنوان یک نویسنده‌ی مهمان در شماره‌ی 14 و 15 سری «Catwoman» حضور داشت و بلانکو نیز به عنوان هنرمند دوم در کنار جوئل جونز (Joelle Jones) در زمانی که وی نویسندگی و طراحی کتاب را بر عهده داشت، فعالیت می‌کرد.

دی‌سی کامیکس: بتمن در ماه ژوئن برمیگردد

جیمز تانیون چهارم از نویسنده‌های بتمن اعلام کرد که در بحبوحه تعطیلات صنعت کمیک، دی‌سی تلاش دارد به روند عادی خود بازگردد. او همچنین از زمان انتشار قسمت 92 داستان بتمن در ماه ژوئن خبر داد.