اپلیکیشن

کمیک گرام برگشته! بروزرسانی 4.12.0 کمیک سیتی منتشر شد!

ما اومدیم با آپدیتای خوبم اومدیم!!

از وقتی که کمیک‌گرام رو حذف کردیم، دردی از درون یقه‌مونو گرفته و هی میگه "چراااااااااااا؟ کمیک‌گرام منو کجا بردییییییییییین؟!". دیگه درد قضیه داشت زیاد میشد که دیدیم خب حالا تابستون شده و همونطور که قول داده بودیم، آپدیتای جدیدمونو باید به راه کنیم! گفته بودم که اتفاقای خوبی میفته توی تابستون 😁

هفته‌ی پیش یه آپدیت دادیم که شرط میبندم هیچکدوم انتظارشو نداشتین 😅 حذف تبلیغااااااات! برای همه‌ه‌ه‌ه‌ه (صدا رو با اکو تصور کنین).

تو قهرمانی یا تبهکار؟ دهمین آپدیت بزرگ کمیک سیتی

معمولا خیلی بی سر و صداتر آپدیتامون منتشر میشه و تا پست وبلاگو آماده نکنیم و اعلان نسخه جدید رو به اپلیکیشن نفرستیم خیلی کسی از اینکه آپدیت منتشر شده خبردار نمیشه. ولی سر این یکی آپدیت غوغایی شد 😂 فقط چون یکی از کاربرا اتفاقی از سایتمون اپلیکیشن رو دانلود کرد و نسخه جدیدو دیدو تو کمیک سیتی پست گذاشت و ... دیگه بقیه‌شو میدونین خودتون. واسه اینکه بدونین قضیه چیه، همیشه تایید شدن نسخه جدید در کافه بازار و چارخونه کمی زمان میبره، ولی ما قبل از تایید توی مارکت‌ها، نسخه‌ی موجود توی سایت خودمون رو آپدیت میکنیم، ولی اطلاع رسانی نمی‌کنیم تا همه‌جا آپدیت منتشر بشه که همه به راحتی بتونن آپدیت کنن.

اولین بروزرسانی کمیک سیتی در 1400

میخوایم سال 1400 رو محکم و پر قدرت شروع کنیم! با یه آپدیت خوب که خیلی چیزهایی که بارها خواسته بودید رو براتون آوردیم. سریع میریم سر اصل مطلب، چون هم ما ذوق داریم واسه این آپدیت، هم مطمئنیم که شما حسابی ازش لذت می‌برین! پس بریم تا اولین بروزرسانی کمیک سیتی در 1400 رو با هم ببینیم!

کمیک هایتان را در کمیک سیتی منتشر کنید!

طی ماه‌های اخیر، ما رشد بسیار زیادی در تعداد کاربران و میزان فعالیت در کمیک سیتی داشتیم. به لطف کمیک گرام که در حدود 3 ماه هزاران پست توسط شما کاربران عزیز در اون به اشتراک گذاشته شده، نه تنها تونستیم ارتباط خودمون با کاربران رو زیاد کنیم، بلکه ارتباط کاربرانمون با هم رو هم زیاد کردیم و کمیک سیتی رو از حالت یک طرفه‌ی خودش خارج کردیم و این امکان رو به شما دادیم تا بتونید در ایجاد محتواهایی که در کمیک سیتی قرار می‌گیره سهیم باشید. خوشبختانه این بخش با استقبال فراوانی روبه‌رو شد و علاوه بر موارد قبلی، به ما کمک کرد تا کاربرانمون رو بهتر از همیشه بشناسیم.

اولین شبکه اجتماعی کمیک ایران در نسخه 4.8.0 کمیک سیتی

بروزرسانی بزرگ بعدی کمیک سیتی، یعنی نسخه 4.8.0 منتشر شده و بخش‌های جدیدی آورده که تصورش هم نمی‌کنید! اولین شبکه اجتماعی کمیک ایران هم اکنون با نام کمیک گرام از داخل کمیک سیتی در دسترسه! علاوه بر این، کلی کمیک رایگان کردیم که در ادامه‌ی مطلب جزئیات کاملشو می‌گیم.

کمیک خوان بروزرسانی شد (نسخه 4.6.0 کمیک سیتی)

نسخه 4.6.0 کمیک سیتی منتشر شد و با خودش تغییرات و ویژگی‌های بسیار زیادی آورده! توی بیشتر بروزرسانی‌های قبلی سعی می‌کردیم تا امکانات کاملا جدید به اپلیکیشن اضافه کنیم، ولی توی این بروزرسانی، علاوه بر اضافه شدن امکانات جدید، امکانات قبلی رو هم یه دستی کشیدیم تا بتونیم امکانات قبلی نظیر کمیک خوان و کتابخانه رو بهتر از قبل در اختیار شما کاربران عزیز کمیک سیتی بذاریم. در ادامه با لیست امکانات جدید اپلیکیشن با ما همراه باشید:

کمیک بخون، امتیاز بگیر، پروفایلتو بساز!

نسخه 4.2.0 اپلیکیشن کمیک سیتی آماده شده و با خودش امکانات خیلیییییی جدیدی آورده! از این به بعد کمیک بخون، امتیاز بگیر. توی این نسخه ما برای اولین بار بین اپلیکیشن‌های کمیک فارسی سیستم امتیازگیری و سطح بندی رو آوردیم! توی این نسخه شما با هر فعالیتی که بکنین امتیاز می‌گیرین و بر اساسش می‌تونین پروفایل خودتونو بسازین و با دوستاتون و بقیه کاربرای کمیک سیتی به اشتراک بذارین! امتیازها بر اساس لیست زیر به ازای هر فعالیت توی کمیک سیتی به کاربرا داده می‌شن: