تیم خلاق کمیک Catwoman در ماه سپتامبر تغییر می‌کند

کمیک اصلی «Catwoman» از سری مجموعه‌های «DC Comics» در ماه سپتامبر امسال تیم خلاق جدیدی دریافت خواهد کرد. رم وی (Ram V) به عنوان نویسنده و فرناندو بلانکو (Fernando Blanco) به عنوان طراح از شماره 25 این سری، آن را ادامه خواهند داد.

این دو هنرمند در گذشته نیز برای دزد گربه‌ای ما یعنی سلینا کایل (Selina Kyle) داستان خلق کرده‌اند. وی به عنوان یک نویسنده‌ی مهمان در شماره‌ی 14 و 15 سری «Catwoman» حضور داشت و بلانکو نیز به عنوان هنرمند دوم در کنار جوئل جونز (Joelle Jones) در زمانی که وی نویسندگی و طراحی کتاب را بر عهده داشت، فعالیت می‌کرد.

با اینکه نقش وی و بلانکو در سری زن گربه‌ای تا چندین ماه به صورت رسمی آغاز نخواهد شد، گفته شده است که تا طی چند روز آینده، اندکی از برداشت آن‌ها از این شخصیت محبوب با خوانندگان به اشتراک گذاشته خواهد شد. وی و بلانکو در داستان «معتاد به دردسر» (Addicted to Trouble) که داستانی 100 صفحه‌ای خاص، ویژه برای 80 سالگی سری Catwoman نوشته شده است، با یکدیگر همکاری کرده‌اند. این کمیک برای عرضه در سه شنبه، 2 جوئن برنامه ریزی شده است.

وی در این رابطه گفت: «ما برنامه‌های خوبی برای داستان‌های در پیش رو داریم. چیزای بزرگی قراره اتفاق بیفته. طرفداران Catwoman، داستان‌های دزدی و دراماهای جنایی و اکشن حتما منتظر خبرهای جدید باشن. کیف پولاتونم برای خرید کمیک‌ها آماده نگه دارین.»

شما را به مطالعه کمیک فارسی در اپلیکیشن کمیک سیتی دعوت می‌کنیم. برای دانلود اپلیکیشن ما از این لینک استفاده نمایید.

دیدگاه‌ها