کمیک سیتی

کمیک گرام برگشته! بروزرسانی 4.12.0 کمیک سیتی منتشر شد!

ما اومدیم با آپدیتای خوبم اومدیم!!

از وقتی که کمیک‌گرام رو حذف کردیم، دردی از درون یقه‌مونو گرفته و هی میگه "چراااااااااااا؟ کمیک‌گرام منو کجا بردییییییییییین؟!". دیگه درد قضیه داشت زیاد میشد که دیدیم خب حالا تابستون شده و همونطور که قول داده بودیم، آپدیتای جدیدمونو باید به راه کنیم! گفته بودم که اتفاقای خوبی میفته توی تابستون 😁

هفته‌ی پیش یه آپدیت دادیم که شرط میبندم هیچکدوم انتظارشو نداشتین 😅 حذف تبلیغااااااات! برای همه‌ه‌ه‌ه‌ه (صدا رو با اکو تصور کنین).

تو قهرمانی یا تبهکار؟ دهمین آپدیت بزرگ کمیک سیتی

معمولا خیلی بی سر و صداتر آپدیتامون منتشر میشه و تا پست وبلاگو آماده نکنیم و اعلان نسخه جدید رو به اپلیکیشن نفرستیم خیلی کسی از اینکه آپدیت منتشر شده خبردار نمیشه. ولی سر این یکی آپدیت غوغایی شد 😂 فقط چون یکی از کاربرا اتفاقی از سایتمون اپلیکیشن رو دانلود کرد و نسخه جدیدو دیدو تو کمیک سیتی پست گذاشت و ... دیگه بقیه‌شو میدونین خودتون. واسه اینکه بدونین قضیه چیه، همیشه تایید شدن نسخه جدید در کافه بازار و چارخونه کمی زمان میبره، ولی ما قبل از تایید توی مارکت‌ها، نسخه‌ی موجود توی سایت خودمون رو آپدیت میکنیم، ولی اطلاع رسانی نمی‌کنیم تا همه‌جا آپدیت منتشر بشه که همه به راحتی بتونن آپدیت کنن.

نقد کمیک بنویس، امتیاز بگیر!

چند روز پیش یه پستی گذاشتم تو کمیک گرام در مورد اینکه چرا کمیکایی که میخونین رو نقد نمیکنین، که یه سریا گفتن اصلا بهش فکر نکردن یه سریا گفتن دوست دارن شروع کنن، یک نفرم گفت همین الانشم توی قسمت نظرات می‌نویسه. خب اون پست در واقع یک اشاره بود به چیزی که امروز به کمیک سیتی اضافه کردیم: قسمت نقدها! همین چند دقیقه پیش نسخه‌ی 4.9.2 منتشر شد و همه‌تون الان نصبش کردین. یه سری تغییرات بزرگ داره این آپدیت که وقتشه بهتون معرفی کنیم.

برچسب‌ها

تولدی جدید با یک کمیک سیتی جدید

همونطور که می‌دونید (یا شایدم ندونید ولی الان دیگه می‌دونید) فردا تولد 5 سالگیه کمیک سیتیه! البته کمیک سیتی 6-7 ماه قبل از اینا استارت خورده بود، ولی حالا به دلایلی که بعدا پیش اومد، تولد رسمیشو 7 خرداد اعلام کردیم (اصلا هم دلیلش این نیست که با تولد خودم یکی بشه😁) (نه خداییش دلیلش این نیست، اتفاقی بوده این قضیه)

برچسب‌ها

اولین بروزرسانی کمیک سیتی در 1400

میخوایم سال 1400 رو محکم و پر قدرت شروع کنیم! با یه آپدیت خوب که خیلی چیزهایی که بارها خواسته بودید رو براتون آوردیم. سریع میریم سر اصل مطلب، چون هم ما ذوق داریم واسه این آپدیت، هم مطمئنیم که شما حسابی ازش لذت می‌برین! پس بریم تا اولین بروزرسانی کمیک سیتی در 1400 رو با هم ببینیم!

در سال 1399 در کمیک سیتی چه گذشت؟

خداییش سال مزخرفی بود. کلی درد، گرونی، بیماری و مشکلات دیگه‌ای که دامن‌گیر همه‌ی ما بودن. ولی ما سعی کردیم با زنده نگه‌داشتن کمیک سیتی و با گشترش پلتفرممون، اوقاتی برای فراغت شما همراهان کمیک سیتی ایجاد کنیم تا بتونید برای ساعاتی این مشکلات رو از ذهن خودتون دور کنید. حالا سوالی که هست اینه که آیا موفق شدیم؟ فکر می‌کنم جوابش بله باشه. اینو از خودم نمیگم، اینو آمار یک ساله‌ی کمیک سیتی میگه. ما با کلی امکانات و با کلی کمیک سعی کردیم که بهترین اپلیکیشن کمیک ایرانی باشیم. نگاهی به امکانات ویژه‌ای که در این سال ارائه دادیم بندازیم:

برچسب‌ها

کمیک هایتان را در کمیک سیتی منتشر کنید!

طی ماه‌های اخیر، ما رشد بسیار زیادی در تعداد کاربران و میزان فعالیت در کمیک سیتی داشتیم. به لطف کمیک گرام که در حدود 3 ماه هزاران پست توسط شما کاربران عزیز در اون به اشتراک گذاشته شده، نه تنها تونستیم ارتباط خودمون با کاربران رو زیاد کنیم، بلکه ارتباط کاربرانمون با هم رو هم زیاد کردیم و کمیک سیتی رو از حالت یک طرفه‌ی خودش خارج کردیم و این امکان رو به شما دادیم تا بتونید در ایجاد محتواهایی که در کمیک سیتی قرار می‌گیره سهیم باشید. خوشبختانه این بخش با استقبال فراوانی روبه‌رو شد و علاوه بر موارد قبلی، به ما کمک کرد تا کاربرانمون رو بهتر از همیشه بشناسیم.

اولین شبکه اجتماعی کمیک ایران در نسخه 4.8.0 کمیک سیتی

بروزرسانی بزرگ بعدی کمیک سیتی، یعنی نسخه 4.8.0 منتشر شده و بخش‌های جدیدی آورده که تصورش هم نمی‌کنید! اولین شبکه اجتماعی کمیک ایران هم اکنون با نام کمیک گرام از داخل کمیک سیتی در دسترسه! علاوه بر این، کلی کمیک رایگان کردیم که در ادامه‌ی مطلب جزئیات کاملشو می‌گیم.